Ще одна перемога Миколаївської гвардійської команди ФК «Вікторія»

Миколаївські нацгвардійці продовжують свою череду перемог у Лізі учасників АТО в дивізіоні “Південь”. Цих вихідних гвардійці вибороли чергову перемогу у матчі проти Одеситів з рахунком 5:0.З перших хвилин на футбольному полі точилася запекла боротьба між командами ФК “Фрегат” Військово-Морських Сил ЗСУ м. Одеса та ФК “Вікторія” НГУ м.

Миколаїв. У першому таймі суперники не хотіли віддавати перемогу, але під натиском наших футболістів захист супротивника зламався і рахунок був вже на користь нацгвардійської команди. Матч видався напруженим, адже обидві команди прагнули стати лідерами.
«Я вважаю, що наша команда виклалася на всі 100%. І ця перемога була досягненням всіх членів команди. Хотів би подякувати всім хто підтримує нашу команду. Разом ми переможемо», — зазначив представник збірної команди частини Віктор Вердеш.