Николаевские футболистки возглавили турнирную таблицу на Чемпионате Украины среди женских команд

Миколаївський «Спартак-Оріон» очолив турнірну таблицю в Першій лізі ЧУ серед жіночих команд.Досить цікавим та напрочуд результативним  видався матч 3 туру Чемпіонату України серед жіночих команд Першої ліги між миколаївським «Спартак-Оріон»  та київськиим «Інвіктусом».Варто зазначити, що миколаївська команда після двох ігор на виїзді, має на своєму рахунку лише перемоги.

А в турнірному заліку команда займала 2 місце і йшла одразу за своїм суперником, на рахунку якого на одну гру більше.

«Спартак-Оріон» (м. Миколаїв) – «Інвіктус» (м. Київ) 4:0 (2:0)

Арбітри: І. Петрова (Херсон), І. Голіяк (Миколаїв), К. Крикунова (Миколаїв), А. Артеменко (Миколаїв). Спостерігач за арбітражем: П. Вінарський (Миколаїв).

Голи: М. Талеб (6, 52), І. Глущенко (45, 86).

Матч, з перших секунд обіцяв бути цікавим. У підсумку, свої очікування виправдав сповна. Щоправда, на майданчику домінувала одна команда. Гравці «Оріон-Авто» розгромили суперника з рахунком 4:0. Дорікнути противнику за відсутність боротьби, насправді, доволі складно. На початку тайму, Марія Талеб вирвалась з-під опіки захисників «Інвіктуса» і пробила точним ударом прямо за спину воротарю. На друге взяття воріт довелося почекати до 45-ї хвилини. Інна Глущенко  розігнала атаку, і самостійно прострілила ворота суперника, забивши «гол в роздягальню».

В другій половині гри наші дівчата збавили обертів, чим одного разу скористались гравці «Інвіктуса». Але голкіпер нашої команди Дар’я  Келюшик зуміла парирувати «штрафний» удар суперниці. На 52-й хвилині наші дівчата зняли всі питання стосовно переможця зустрічі і Марія Талеб на свій рахунок записала «дубль». А трохи згодом Інна Глущенко відзначилась другим ударом по воротах суперника поціливши у дальній кут і довела рахунок до розгромного – 4:0.

Головний тренер миколаївської команди Володимир Єфімако зазначив, що були побоювання перед цією зустріччю і команда зазнала чимало кадрових втрат, особливо в лінії захисту:

«Я б не став акцентувати увагу на такому, здавалося б, чималому рахунку. Дещо в нас виходило, а над чимось потрібно продовжувати працювати. У першому таймі вдавалося пресингувати суперника, завдяки чому і прийшов перший гол. Коли оборонялися нижче, виходило ловити суперника на високій лінії, закидаючи за спини захисникам. Ще в першому таймі, не використали два відмінні моменти. Ось в чому точно не можна дорікнути дівчат, так це в самовіддачі і характері. Сьогодні було чимало вболівальників. У цій перемозі їх чимала заслуга. Спасибі їм. Хотілося б що миколаївські чиновники, спонсори, меценати більше звертали увагу на таку молоду, симпатичну і перспективну команду. Яка після сьогоднішньої гри, одноосібно очолила групу Першої ліги чемпіонату України серед жіночих команд».

Наступна гра запланована на 28 жовтня. «Спартак-Оріон», знов на своєму полі приймає команду «Луганочка» з Луганської обл.