На Николаевщине определились победители чемпионата по футзалу десантно-штурмовой войск

4 грудня, відбувся фінальний день Чемпіонату десантно-штурмових військ з футзалу, який проходив у спортивній залі минулорічного переможця змагань – 79-ої окремої десантно-штурмової бригади. Чемпіонат відбувався за підтримки Федерації футболу Миколаївської області на чолі з Олександром Пасічним та за участю Асоціації футзалу Миколаївської області (голова – Олександр Бобров).

Арбітри ігрового дня: О. Бобров, С. Пашинський, В. Дяченко, В. Миланіч.

За підсумками першого ігрового дня у стикових матчах зійшлись перше місце групи «А» -80-та окрема десантно-штурмова бригада (м. Львів) з другим місцем групи «Б» — 79-ою окремою десантно-штурмовою бригадою (м. Миколаїв) та друге місце групи «А» — 199-й навчальний центр ВДВ ЗС України (м. Житомир) з першим місцем групи «Б» — 81-ою окремою аеромобільною бригадою (м. Краматорськ, Донецька обл.). Обидва матчі були напрочуд напруженими і тримали інтригу до фінального свистка. Однак із мінімальним відривом перемогу здобули команди 80-ої ДШБ та 81-ої АМБ, які і змагались за головний трофей. Долю бронзових нагород розігрували команди 79-ої ДШБ та 199-го НЦ ВДВ.

Але спершу між собою розіграли 5-6 місця команди, які посіли останнє місце в своїх групах – 25-та окрема повітрянодесантна бригада (смт Гвардійське, Січеславська обл.) та 95-та окрема десантно-штурмова бригада (м. Житомир). Перший тайм команди провели на рівних, забивши по одному голу, але у другій половині гри 95-та ДШБ додала натиску та реалізувала на дві атаки більше. Матч закінчився з рахунком 4:2 на користь житомирської команди, що дозволило їм посісти п’яте місце на чемпіонаті.

Поєдинки за медалі були яскравими та насиченими, гравці команд продемонстрували характер та свої вольові якості. У боротьбі за третє місце до останніх хвилин 79-а ДШБ вела у рахунку 3:0, але за дві хвилини до закінчення зустрічі команда 199-го НЦ ВДВ знайшла в собі сили та до мінімуму скоротила відставання, забивши два м’ячі. Схожа ситуація була і у фінальному матчі, який подарував глядачам безліч цікавих та напружених моментів, рівну і достойну боротьбу з боку обох команд. Гравці 81-ої АМБ першими відкрили рахунок і довели його до зручних 3:0, однак команда 80-ої ДШБ рук не опустила та змогла скоротити відставання,  але не на довго. Останні хвилини були плідними для команди з Краматорська, яка змогла забити ще три голи та з рахунком 7:3 впевнено перемогти у дуже непростому матчі.

На церемонії нагородження учасників і переможців із завершенням змагань вітали командир 79-ої окремої десантно-штурмової бригади Олександр Луценко та заступник голови Федерації футболу Миколаївської області Олександр Балакін, які і вручили командам заслужені нагороди.

Першими свої грамоти та статуетки отримали переможці в індивідуальних номінаціях:

«Кращій гравець» — Денис Большаков (79-а ДШБ);

«Кращій бомбардир» — Роман Вербищук (80-а ДШБ);

«Кращій захисник» — Максим Стефанишин (79-а ДШБ);

«Кращій воротар» — Віталій Юхимець (81-а АМБ);

«За волю до перемоги» — Олександр Банецький (199-ий НЦ ВДВ).

Далі переможці змагань отримали свої кубки та медалі та піднялись на п’єдестал пошани:

1 місце – 81-а окрема аеромобільна бригада (м. Краматорськ, Донецька обл.);

2 місце – 80-а львівська окрема десантно-штурмова бригада;

3 місце – 79-а миколаївська окрема десантна-штурмова бригада.

Наступного року чемпіонат з футзалу Десантно-штурмових військ Збройних Сил України пройде у Краматорську.