Миколаївські поліцейські здобули друге командне місце у Всеукраїнському Чемпіонаті Нацполіції України з рукопашного бою

21 лютого у спортивному комплексі ГУНП у Вінницькій області відбулось урочисте відкриття Всеукраїнського Чемпіонату Нацполіції України з рукопашного бою. Впродовж двох днів 28 команд змагалися за звання найсильнішої серед поліцейських. У чемпіонаті брали участь співробітники поліції різних структурних підрозділів зі всієї країни, департаменту корпусу оперативно-раптової дії, патрульної поліції та поліції охорони.

Чемпіонат, у якому брали участь майже 200 поліцейських, відбувався за підтримки Федерації рукопашного бою України. Серед учасників майстри спорту, переможці всеукраїнських та міжнародних змагань з різних видів боротьби та чемпіони Європи та Світу.

Поліцейські Миколаївщини здобули друге командне місце. А у особистому заліку перше місце у категорії до 60 кг посів лейтенант поліції Олексій Кудін, у категорії до 65 кг третє місце посів капрал поліції Андрій Поднебеснов, у категорії до 70 кг третє місце виборов старший лейтенант поліції Ровшан Рзаєв, а четверте – старший лейтенант Олександр Аксентюк, у категорії до 75 кг друге місце завоював старший лейтенант Євген Концевой, а у категорії до 90 кг 17 місце посів капітан поліції Дмитро Лефранк, третє місце у категорії 90+ кг – старший лейтенант Дмитро Лубе.